Metropolia Poznań - Wspólnie tworzymy rozwiązania
2023-02-28

Zaproszenie na webinariumChcesz dowiedzieć się więcej o zmianach klimatycznych i adaptacji do zmian klimatu na poziomie aglomeracji, miasta czy gminy? Jesteś pracownikiem samorządowym, radnym, członkiem rady osiedla lub rady sołeckiej, a może po prostu aktywnie działasz obywatelsko w swojej dzielnicy lub miejscowości? Weź udział w bezpłatnym webinarium już we wtorek 7 marca.

Wydarzenie jest całkowicie bezpłatne dla uczestników i odbywa się w ramach projektu pt. „DziałaMY dla klimatu!” finansowanego przez Islandię, Lichtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele - Fundusz Regionalny.

Webinarium pt. "ADAPTACJA DO ZMIAN KLIMATU - Nowe narzędzia kształtowania polityk samorządowych" zostanie przeprowadzone we wtorek 07.03.2023 w godz. 10.00-13.00.

Webinar przeznaczony jest dla przeznaczone jest dla pracowników jednostek samorządowych oraz przedstawicieli organów pomocniczych samorządów (rad osiedli, rad sołeckich, rad młodzieżowych, rad seniorów) a także dla społeczników i osób aktywnych lokalnie, którzy zainteresowani są aktualnym w społecznościach tematem adaptacji do zmian klimatu oraz lokalnego reagowania na ekstremalne zjawiska pogodowe i przyrodnicze.

Wydarzenie poprowadzi Krzysztof Mączkowski – analityk ochrony środowiska, edukator środowiskowy, przyrodnik, z tematyką ochrony środowiska jest związany zawodowo od 1993 r., pracując w instytucjach publicznych, prywatnych i samorządowych. Koordynator krajowy Programu Drzewo Franciszka. Współpracownik Metropolii Poznań ds. adaptacji do zmian klimatu. W latach 2021-2022 koordynator ds. wdrażania miejskiego planu adaptacji do zmian klimatu w Poznaniu. Wiceprzewodniczący Komisji Dialogu Obywatelskiego ds. ochrony środowiska w Poznaniu. Współzałożyciel i dyrektor Biegu Na Rzecz Ziemi. Sekretarz „Magazynu Drzewo Franciszka”, publicysta „Przeglądu Komunalnego”. W latach 1998-2010 radny Miasta Poznania i członek zarządu Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Wielkopolski.

Aby wziąć udział w webinarium wystarczy kliknąć wskazany poniżej link.
Można też dołączyć przez aplikację mobilną CLICKMEETING - ID wydarzenia: 812 8187 1899 (Passcode: xkQN2C)

Nie prowadzimy zapisów na Webinarium, wystarczy wejść w link w wyznaczonym terminie i wziąć udział w wydarzeniu! Gorąco zapraszamy do uczestnictwa! Dzięki formie internetowej łatwiej będzie do nas dołączyć!

Zobacz także:
https://us06web.zoom.us/j/81281871899?pwd=akhKOTVOT3BjS0E1YjJaYllhMEE1Zz09 ›
https://www.konsultacje.metropoliapoznan.pl/eko/wsCMS/uploads/files/program_webinarium_07.03.2023.pdf ›


Tagi:
konsultacje społeczne, Konsultacje społeczne
 - 1