Metropolia Poznań - Wspólnie tworzymy rozwiązania
2017-07-10

Warsztaty wykorzystania narzędzi geoinformacyjnych w planowaniu przestrzennymW dniach 11, 12, 13 i 14 września 2017 r. na Wydziale Nauk Geograficznych i Geologicznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu odbędą się warsztaty "Narzędzia internetowe w konsultacjach społecznych".

Warsztaty poświęcone będą wykorzystaniu narzędzi geoinformacyjnych (Geoankiety i Geodyskusji) w ramach konsultacji społecznych w planowaniu przestrzennym i innych procesach o charakterze przestrzennym. Uczestnicy zostaną zaznajomieni z możliwościami partycypacyjnych systemów informacji geograficznej (PPGIS) w kontekście uwarunkowań prawnych i organizacyjnych oraz zostaną przygotowani do samodzielnego wykorzystywania Geoankiety i Geodyskusji w konsultacjach społecznych.

Zapraszamy do udziału wszystkie osoby związane z jednostkami samorządu terytorialnego, które chciałyby podnieść swoje kompetencje i zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami wspierającymi procesy partycypacji społecznej. Udział w warsztatach jest bezpłatny (uczestnicy pokrywają jedynie koszty dojazdu).

W celu udziału w warsztatach prosimy o zarejestrowanie się na stronie www.geoplan.amu.edu.pl Warsztaty są jednodniowe. W formularzu prosimy o wskazanie preferowanego dnia. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Organizator:
Centrum Badań Metropolitalnych, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

Kontakt:
mgr Edyta Bąkowska
tel. +48 510 154 550
cbm@amu.edu.pl
www.geoplan.amu.edu.pl

Tagi:
Centrum Badań Metropolitalnych, Ogłoszenia, Planowanie przestrzenne, Poznań, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, warsztaty, Wydział Nauk Geograficznych i Geologicznych