Metropolia Poznań - Wspólnie tworzymy rozwiązania
2013-03-13

Metropolia Poznań szuka inwestorów w CannesKilkadziesiąt ofert z Poznania prezentowanych jest na 24. Targach Nieruchomości MIPIM w Cannes, we Francji. Targi rozpoczęły się we wtorek, 12 marca br., i potrwają cztery dni.

Na targach prezentują się kluczowe europejskie metropolie. Poznań promuje liczne tereny przeznaczone pod zabudowę mieszkalną i usługową, projekty komercyjne, zabytkowe kamienice, wille miejskie, a także oferty Wielkopolskiego Centrum Wspierania Inwestycji oraz działki podmiejskich gmin, takich jak Suchy Las, Buk, Czerwonak, Kórnik, Śrem, Kleszczewo i Szamotuły oraz Tarnowo Podgórne.

W tym roku Miasto Poznań prezentuje się wspólnie z partnerem - spółką miejską Wielkopolskie Centrum Wspierania Inwestycji, która oferuje - oprócz terenów na sprzedaż - wynajem powierzchni w Parku Technologiczno- Przemysłowym. Zwiększa to różnorodność prezentowanych ofert.

MIPIM to największe na świecie i najważniejsze wydarzenie, które skupia wszystkich zainteresowanych rynkiem nieruchomości: firmy, instytucje, inwestorów, deweloperów oraz dziennikarzy pism branżowych. Międzynarodowe Targi Nieruchomości w Cannes będą trwać od 12 do 15 marca 2013 r.

Zobacz także:
Poznań ›


Tagi:
Buk, Cannes, Czerwonak, Działalność, Kleszczewo, Kórnik, Ogłoszenia, Poznań, Suchy Las, Szamotuły, Śrem, targi nieruchomości, Tarnowo Podgórne