2016-04-28

Skorzystaj z atrakcji za pół cenyW weekend przypadający na przełom kwietnia i maja (30.04. - 1.05.2016 r.) rusza kolejna edycja akcji "Poznań za pół ceny". Wiele atrakcji w Poznaniu i okolicach będzie dostępnych za połowę normalnej ceny. Oferta obejmuje restauracje, muzea, hotele, centra rekreacji.

Warto zajrzeć na stronę poznanzapolceny.pl i wybrać odpowiednie dla siebie atrakcje.
W czasie trwania akcji połowę ceny zapłacimy za atrakcje parku linowego, wynajęcie toru w Niku Bowling, symulator lotu, symulator dachowania i zderzenia czy tor saneczkowy na Malcie. W ofercie są także m.in. siłownie, masaże, baseny.
Wiele znanych miejsc zaprezentuje się z odświeżonym programem. Wśród nich Lech Browary Wielkopolski, który zaprasza nie tylko na zwiedzanie, ale także pokazy i szkolenia. Ciekawostką będzie kolejny Forteczny Weekend, który tym razem będzie poświęcony stuletniej architekturze przemysłowej Lubonia (w programie m. in. zwiedzanie drożdżowni). Drugiego dnia bohaterką będzie Wieża Górnośląska oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz związane z nimi wątki militarne.
Podobnie do ubiegłych lat, uzupełnienie programu będą bezpłatne wycieczki z przewodnikami. Poza klasycznymi, lubianymi zwłaszcza przez turystów, przygotowano także tematyczne. Będą poświęcone między innymi powojennemu Poznaniowi oraz Łazarzowi.

Zobacz także:
Poznań za pół ceny ›


Tagi:
Kultura, Poznań, Sport i rekreacja, za pół ceny
 - 1
 - 2