2010-09-21

Zapraszamy na targi Aktywni 50+Zapraszamy do wzięcia udziału w pierwszej edycji targów Aktywni 50+. Ich ideę definiuje hasło "Siła wieku - pełnia życia".

W sobotę i niedzielę, 25 i 26 września br., na terenie Miedzynarodowych Targów Poznańskich zaprezentują się firmy oferujące szeroko rozumiane usługi i produkty dla osób po czterdziestce, pięćdziesiątce, sześćdziesiątce i jeszcze starszych.

Zwiedzający będą mieli okazję zapoznać się także z niezwykle szerokim wachlarzem możliwości w dziedzinie kultury, zdrowia, rozwoju osobistego, sportu, pomocy społecznej i wielu innych, jakie oferują poszczególne organizacje. A znajdą się wśród nich m.in. uniwersytety trzeciego wieku, stowarzyszenia i fundacje, które zajmują się wspieraniem rozwoju osobistego poprzez sztukę i działania sportowe, a także jednostki, które mają za cel niesienie pomocy osobom potrzebującym socjalnego wsparcia.
Zaproszenie do odwiedzenia targów Aktywni 50+ kierujemy zarówno do osób aktywnych zawodowo, jak i do seniorów, którzy pragną twórczo zagospodarować swój czas.

Warto zaznaczyć, że dzisiejsi seniorzy nie tylko mogą sobie pozwolić na więcej niż kiedyś, ale i w większym stopniu są skoncentrowani na sobie. Poszukują produktów, które pozwolą im zachować aktywność, samodzielność i zdrowie, odpowiednich do ich potrzeb. Potrzeby te dotyczą wielu wyrobów i usług, a naprzeciw wychodzi im coraz bogatsza oferta rynku. Na targach firmy, które tak właśnie specjalizują swoje produkty, będą miały szansę bezpośredniego spotkania z ich odbiorcami.

Poprzez targi chcemy także pokazać, że na każdym etapie życia warto rozwijać swoje pasje, szukać nowych wyzwań czy działać na rzecz innych. Wierzymy, że informacja o możliwościach rozwoju osobistego to jednocześnie pierwszy krok do zmiany jakości życia. Wiek nie musi być tu ograniczeniem.

Zobacz także:
Międzynarodowe Targi Poznańskie ›


Tagi:
50 , Międzynarodowe Targi Poznańskie, Poznań, seniorzy, Seniorzy, zdrowie
 - 1