Metropolia Poznań - Wspólnie tworzymy rozwiązania
2011-06-10

16 czerwca br. upływa termin na dokonanie samospisu internetowegoPrzypominamy, w ślad za komunikatem Głównego Urzędu Statystycznego, przypomina, że 16 czerwca 2011 r. upływa termin na dokonanie samospisu internetowego, w ramach trwającego Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań.

Osoby, które jeszcze nie zostały spisane w ramach wywiadów bezpośrednich przeprowadzanych przez rachmistrzów albo wywiadów telefonicznych, mogą to uczynić osobiście za pomocą formularza internetowego dostępnego na stronie internetowej Głównego Urzędu Statystycznego http://form.spis.gov.pl/ najpóźniej do 16 czerwca br.

Dodatkowe informacje dotyczące m.in. samopisu można uzyskać pod numerami telefonów infolinii, która jest czynna: od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-20.00 oraz w weekendy 8.00-18.00 pod następującymi numerami telefonów:
800 800 800 - numer bezpłatny dla połączeń z telefonów stacjonarnych,
22 44 44 777 - numer dla połączeń z telefonów komórkowych  płatny zgodnie z cennikiem operatora.

Poddanie się spisowi powszechnemu jest obowiązkowe, a odmowa udzielenia informacji w spisie powszechnym - zgodnie z art. 57 ustawy z dnia 29 czerwca 1995r. o statystyce publicznej oraz art. 23 ustawy z dnia 4 marca 2010r. o narodowym spisie powszechnym ludności i mieszkań w 2011r. - jest zagrożona sankcją karną w postaci grzywny.

Tagi:
Buk, Czerwonak, Dopiewo, Główny Urząd Statystyczny, Kleszczewo, Komorniki, Kostrzyn, Kórnik, Luboń, Mosina, Murowana Goślina, Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań, Oborniki, Pobiedziska, Powiat poznański, Poznań, Puszczykowo, Rodzina i zdrowie, Rokietnica, Skoki, Stęszew, Suchy Las, Swarzędz, Szamotuły, Śrem, Tarnowo Podgórne