2009-12-15

Znamy laureatów VII edycji konkursu Poznański Lider PrzedsiębiorczościPo raz siódmy statuetki Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości trafiły do najlepszych firm z Poznania i Powiatu Poznańskiego w kategorii mikro, mały i średni przedsiębiorca. W poniedziałek, 7 grudnia br., w Starostwie Powiatowym w Poznaniu odbyła się Gala Finałowa konkursu.

W uroczystości wzięli udział przedstawiciele środowisk gospodarczych, władz samorządowych oraz wszyscy uczestnicy konkursu. Nagrody wręczali prezydent miasta Poznania Ryszard Grobelny i starosta powiatowy Jan Grabkowski.

Finałowa Gala podsumowała VII edycję konkursu o tytuł "Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości", którego organizatorem jest Starosta Poznański, Prezydent Miasta Poznania, Prezes Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz Prezydent Sejmiku Gospodarczego Województwa Wielkopolskiego. W dotychczasowych sześciu edycjach konkursu wzięło udział blisko 300 firm.

W tym roku, uwzględniając zmiany w regulaminie, przyznano dwa tytuły "Poznańskich Liderów Przedsiębiorczości" w każdej z kategorii - mikro, mały i średni przedsiębiorca. Nagrodzono również przedsiębiorców akademickich oraz przyznano wyróżnienia.

W kategorii mikroprzedsiębiorca laureatami zostali:
Centrum Badań DNA sp. z o.o. z Poznania
CIH Ultra Chemicals z Poznania

Wyróżnienia otrzymały firmy Kamereon Media sp. z o.o. z Poznania, Chilli Agencja Marketingu i Reklamy z Poznania, Grupa MPeditio MPeditio S.K. z Poznania.

W kategorii mały przedsiębiorca statuetkę Lidera Przedsiębiorczości przyznano:
Pakmar Kartony i Poligrafia z Poznania
BioInfoBank sp. z o.o. z Poznania

Wyróżnieni zostali PALMARK s.k. z Pobiedzisk, Przedsiębiorstwo Informatyczne AdvaCom z Poznania sp. z o.o., Budownictwo Drogowe KRUG spółka jawna ze Swarzędza.

W kategorii średni przedsiębiorca tytuły Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości zdobyły firmy:
INEA S.A. z Poznania
Nickel Przedsiębiorstwo Techniczno-Budowlane sp. z o.o. z Suchego Lasu

Wyróżnienia otrzymali MODERTRANS Poznań sp. z o.o., Verax Systems sp. z o.o. z Poznania oraz Borkowski - Grupa SPS ze Swarzędza.

Certyfikaty Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości Akademickiej tytuły litera otrzymały cztery poznańskie firmy: POLENG sp. z o.o., SQUID Design Studio, Itiner i Akustix sp. z o.o.

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym laureatom. Zachęcamy kolejne firmy do uczestnictwa w kolejnej, ósmej edycji konkursu o tytuł "Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości" już w 2010 roku.

Zobacz także:
Więcej informacji o konkursie ›


Tagi:
biznes, Gospodarka i biznes, Międzynarodowe Targi Poznańskie, Powiat poznański, Poznań, Poznański Lider Przedsiębiorczości, przedsiębiorcy, Sejmik Gospodarczy Województwa Wielkpolskiego
 - 1
 - 2