Metropolia Poznań - Wspólnie tworzymy rozwiązania
2013-08-30

Zapraszamy do udziału w III Metropolitalnym Spływie KajakowymW sobotę, 14 września br. odbędzie się III Metropolitalny Spływ Kajakowy na odcinku Warty: Poznań - Mściszewo - Oborniki. Organizatorami spływu są Stowarzyszenie Metropolia Poznań, Miasto i Gmina Oborniki oraz Obornickie Centrum Sportu.

Długość trasy spływu to około 39 km. Dla tych, którzy nie czują się na siłach, aby pokonać cały dystans przygotowano krótszą wersję spływu (15 km) z Mściszewa do Obornik. Informację o wyborze krótszej trasy koniecznie trzeba zaznaczyć w zgłoszeniu.

Komandorem spływu podobnie jak w ubiegłych latach będzie pani Izabela Dylewska wielokrotna medalistka olimpijska, mistrzostw świata i Europy. Spływ rozpocznie się o godzinie 9:00 (rejestracja od godziny 8:15 do godziny 8:45) na przystani przy plaży miejskiej w Poznaniu. Około godziny 12:00 przewidziana jest przerwa w Mściszewie (tam słodki poczęstunek)  i stamtąd ok. 15:00 planowane jest dopłynięcie do mety w Obornikach. Przed metą, dla chętnych zorganizowane zostaną wyścigi kajakowe. Szczegóły zostaną podane w terminie późniejszym.
Na miejscu uczestnicy będą mogli pożywić się kiełbaskami, gulaszem i chlebem ze smalcem. Zaplanowano  również dodatkowe atrakcje. 
Około godziny 16:30 podstawione zostaną autokary, które odwiozą uczestników do Poznania.

Koszt spływu to 60 zł za osobę. Uczestnicy w ramach opłaty otrzymają koszulki oraz czapeczki okolicznościowe. Zgłoszenia należy przesyłać na adres splyw@metropoliapoznan.pl w nieprzekraczalnym terminie do 4 września br. Zapisy będą przyjmowane do wyczerpania miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Obowiązkowe informacje, które muszą znaleźć się w zgłoszeniu:
imię
nazwisko
PESEL
adres
numer telefonu
rozmiar koszulki (T-shirt)

Wpłat należy dokonywać na konto Obornickiego Centrum Sportu, ul. Objezierska 2, 64-600 Oborniki nr: 67 1020 4128 0000 1102 0006 9252 do dnia 5 września. W tytule należy wpisać imię oraz nazwisko uczestnika wraz dopiskiem: Spływ Metropolitalny.

Wszyscy uczestnicy spływu zostaną ubezpieczeni od NNW. Na miejscu startu uczestnicy zobowiązaniu będą do podpisania regulaminu imprezy.

Tagi:
Buk, Czerwonak, Dopiewo, Kleszczewo, Komorniki, Kostrzyn, Kórnik, Luboń, Metropolitalny Spływ Kajakowy, Mosina, Murowana Goślina, Oborniki, Pobiedziska, Powiat poznański, Poznań, Puszczykowo, Rokietnica, Skoki, Sport i rekreacja, Stęszew, Suchy Las, Swarzędz, Szamotuły, Śrem, Tarnowo Podgórne, Warta
 - 1