2013-04-23

XV Otwarte Mistrzostwa Samorządowców Wielkopolski w biegu na w milęMiasto Konin oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koninie już po raz 15. zapraszają do udziału w imprezie biegowej pn. Otwarte Mistrzostwa Samorządowców Wielkopolski w biegu na 1 milę, które odbędą się w Koninie 18 maja 2013 r.

Jest to niepowtarzalna okazja, by udowodnić, że urzędnik - samorządowiec może reprezentować swoje środowisko lokalne nie tylko zza biurka. Zapraszamy Państwa do promocji Waszej Gminy i zdrowego stylu życia na niezbyt wymagającym dystansie 1609,344 metrów lub dla wprawnych biegaczy w biegu głównym Ogólnopolskiego Biegu Milowego Słupa na dystansie 10 km. Podczas minionych 15 edycji udział wzięli reprezentanci gmin Koluszki, Sierpc, Sieraków, Aleksandrów Kujawski, Wronki, Turek, Kłodawa, Dominowo, Gostyń, a nawet Łódź.
W załączeniu zaproszenie Komitetu Organizacyjnego i regulamin

http://biegmilowegoslupa.konin.eu/

Załączniki:
Regulamin_XV OBMS.pdf [101.21 KB]


Tagi:
bieg, Buk, Czerwonak, Dopiewo, Kleszczewo, Komorniki, Kostrzyn, Kórnik, Luboń, Mosina, Murowana Goślina, Oborniki, Pobiedziska, Powiat poznański, Poznań, Puszczykowo, Rokietnica, Skoki, Sport i rekreacja, Stęszew, Suchy Las, Swarzędz, Szamotuły, Śrem, Tarnowo Podgórne
 - 1