Metropolia Poznań - Wspólnie tworzymy rozwiązania




2013-07-01

Certyfikat "Najlepsze w Polsce" dla gminy Śrem



Gmina Śrem znalazła się wśród laureatów Konkursu Jakości Funkcjonowania Samorządów Terytorialnych "Najlepsze w Polsce" - "The Best in Poland". Konkurs organizowany jest przez Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego w Poznaniu. Kapituła konkursu szczególnie wysoko oceniła Śrem za upowszechnianie idei pracy organicznej w zarządzaniu samorządem terytorialnym oraz propagowanie postaw patriotycznych.

W czwartek 27 czerwca 2013 r., w Pałacu Działyńskich w Poznaniu, odbyła się uroczysta gala, podczas której Adam Lewandowski Burmistrz Śremu odebrał z rąk dra Mariana Króla Prezydenta Towarzystwa im. Hipolita Cegielskiego w Poznaniu oraz prof. Tomasza Łodygowskiego Rektora Politechniki Poznańskiej certyfikat Najlepsze w Polsce.

Przyznawane przez Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego Godło "Najlepsze w Polsce" - "The Best in Poland" jest znakiem jakości usankcjonowanym przez Unię Europejską i przez Komisję Europejską. Certyfikat stanowi prestiżowy wyróżnik solidności i jakości.

Konkurs "Najlepsze w Polsce" - "The Best in Poland" to dwudziestoletnia tradycja eksponowania i promowania firm oraz organizacji. Przyznane godło jest symbolem i gwarancją najwyższej jakości obsługi klientów.

Zobacz także:
Śrem ›


Tagi:
Cegielski, Gospodarka i biznes, nagroda, Śrem
 - 1