Metropolia Poznań - Wspólnie tworzymy rozwiązania
2010-09-29

III Rajd Awangardy - Rajd ZwiadowcówGra terenowa III Rajd Awangardy - Rajd Zwiadowców, organizowana przez Stowarzyszenie Grupa Aktywnych Awangarda to piesza wędrówka łącząca elementy sztuki przetrwania z zadaniami przygotowanymi przez organizatorów.

Organizatorzy zapraszają do zabawy wszystkich chętnych z powiatu poznańskiego i powiatów przyległych. Nie wymagają od nikogo super sprawności fizycznej, ani szczególnego przygotowania, na miejscu liczą się umiejętności orientacji w terenie, sprytu i wytrwałości w osiągnięciu celu. Niezbędny jest także dobry humor w trakcie wspólnego marszu, pokonywania punktów kontrolnych, a także zadań specjalnych. Warunki nocne, nieznane okolice powiatu poznańskiego, wytrzymałość zarówno psychiczna jak i fizyczna, walka o jasność umysłu po wielu godzinach marszu sprawiają, że uczestnicy przeistaczają się w prawdziwych zwiadowców.

Start znajduje się bezpośrednio przy trasie Poznań - Śrem, kilkanaście kilometrów od Poznania o godzinie 19.00, 23 października 2010 w Centrum Hipiki w Jaszkowie k/Śremu. Marsz odbywa się na granicy powiatów poznańskiego i śremskiego w terminie 23-34 października 2010 (potrwa ok. 12 godzin). Niezbędny sprzęt to: latarka czołowa, kamizelka odblaskowa, kompas, telefon komórkowyW grze mogą brać udział wyłącznie osoby dorosłe. Wyjątek stanowią uczniowie szkół średnich o profilu wojskowym (sportowym), pod warunkiem obecności dorosłego opiekuna w każdym z zespołów.

Zgłoszenia do 17 października. W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko uczestnika, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego.

Tagi:
Poznań, rajd, rekreacja, sport, Sport i rekreacja, Śrem, turystyka