Metropolia Poznań - Wspólnie tworzymy rozwiązania
2012-09-07

Spływ kajakowy Poznań - Murowana Goślina (Mściszewo) - 22 września 2012 rZapraszamy, juz po raz drugi, do udziału w spływie kajakowym na rzece Warcie. Tym razem z Poznania do Mściszewa w gminie Murowana Goślina.  Spływ odbędzie się w sobotę,  22 września 2012 r. Długość trasy wynosi około 24 km.

Start odbedzie się o godz. 11:00 z przystani kajakowej Partnerstwa NA RZECZ WARTY, na wysokości starego koryta Warty przy Plaży Miejskiej oraz KontenerArt. Na metę, która znajduje się na przystani "Binduga" w Mściszewie, uczestnicy powinni dotrzeć około godziny 14:00. Na miejscu otrzymają ciepły posiłek i rozegrają mecz siatkówki.

Koszt uczestnictwa w spływie to 60 zł/osobę. Zapisy i wpłaty przyjmowane są do 10 września br. lub do wyczerpania miejsc.

Zgłoszenia należy przesłać na adres: splyw@metropoliapoznan.pl

lub listownie na adres:

Stowarzyszenie "Metropolia Poznań"

pl. Kolegiacki 17

61-841 Poznań.

Zgłoszenie musi zawierać następujące dane:
imię i nazwisko uczestnika spływu,
adres zamieszkania,
nr PESEL,
nr telefonu kontaktowego,
jeśli uczestnik chce otrzymać fakturę VAT - dane do wystawienia faktury (zawierające nr NIP),
orientacyjny rozmiar koszulki, np. L.

Wpłat należy dokonywać na rachunek bankowy:

MG Sport Sp. zo.o.

36 1020 4027 0000 1902 0764 7888

z dopiskiem: "Spływ kajakowy 22.09.2012" oraz podanym imieniem, nazwiskiem i adresem uczestników, za których dokonywana jest wpłata.

Cena zawiera: obsługę spływu, przewóz uczestników z mety na start spływu, miejsce w kajaku dwuosobowym, koszulkę okolicznościową, ciepły posiłek oraz ubezpieczenie NNW.

Organizatorem spływu jest Stowarzyszenie "Metropolia Poznań" przy współudziale MG Sport Sp. zo.o.

Impreza ma integrować mieszkańców metropolii, propagując aktywny i zdrowy tryb życia i pokazać, że obok trudnych metropolitalnych spraw, są również takie przyjemne obszary, na których możemy działać wspólnie.

Załączniki:
mp_reg.doc [37.50 KB]


Tagi:
Czerwonak, Metropolitalny Spływ Kajakowy, Murowana Goślina, Poznań, Sport i rekreacja, Stowarzyszenie Metropolia Poznań, Warta
 - 1