2015-12-03

Betlejem Poznańskie, STIHL POZnan Ice Festival i Kiermasz Świąteczny na płycie Starego Rynku w PoznaniuW tym roku imprezy świąteczne na Starym Rynku będą towarzyszyć poznaniakom i gościom od 4 do 30 grudnia 2015 r.

Już w piątek, 4 grudnia rozpocznie się tradycyjny kiermasz świąteczny. Tym razem stoiska z rękodziełem, kosmetykami naturalnymi oraz różnymi przysmakami będą cieszyć odwiedzających Stary Rynek codziennie od 4 do 23 i od 26 do 30 grudnia br.

Betlejem Poznańskie to szereg występów, koncertów i przedstawień. Całość otworzy spektakl "Opowieść o Rudolfie" w sobotę, 5 grudnia.

Oficjalne rozpoczęcie będzie miało miejsce w niedzielę, 6 grudnia. Tego dnia rozbłyśnie choinka na Starym Rynku i odbędzie się Wielka Zimowa Parada.

Następny weekend, 12 - 13 grudnia upłynie w towarzystwie rzeźbiarzy lodowych z całego świata. W tym czasie w Poznaniu odbywać się będzie STIHL POZnan Ice Festival.

W sobotę, 19 grudnia organizatorzy zapraszają na spektakl "Zimowe Jezioro Łabędzie" a w niedzielę, 20 grudnia w samo południe Gwiazdor będzie odbierał listy od dzieci. Potem na scenie zobaczyć będzie można "Dziadka do Orzechów". Wieczorem odbędzie się przekazanie Betlejemskiego Światła Pokoju.

Zobacz także:
Program wydarzeń ›


Tagi:
Ice Festival, Kiermasz Świąteczny, Kultura, Poznań, Stary Rynek
 - 1