Metropolia Poznań - Wspólnie tworzymy rozwiązania
2011-09-01

Stypendia socjalne dla uczniów, słuchaczy i studentów województwa wielkopolskiegoPoznańskie Centrum Świadczeń informuje, że od 1 września można składać wnioski o stypendia socjalne dla uczniów, słuchaczy i studentów województwa wielkopolskiego na kolejne półrocze 2011 roku. Wnioski należy składać w Poznańskim Centrum Świadczeń przy ul. Wszystkich Świętych 1.

Termin przyjmowania wniosków o stypendium dla uczniów upływa 9 września 2011 r., a dla słuchaczy i studentów 14 października 2011 r. Szczegółowe informacje na temat zasad przyznawania i wypłacania stypendiów socjalnych można uzyskać w  Call Center UMP 61 646 33 44 lub w Biuletynie Informacji Publicznej, a także w Punkcie Obsługi Klienta Poznańskiego Centrum Świadczeń przy ul. Wszystkich Świętych 1 w godzinach:
poniedziałek - od 7.30 do 16.00
wtorek, środa, czwartek - od 7.30 do 15.30
piątek - od 7.30 do 15.00

Stypendium ma charakter socjalny i przysługuje:
uczniom szkół ponadgimnazjalnych;
słuchaczom zakładów kształcenia nauczycieli;
słuchaczom kolegiów pracowników służb społecznych;
studentom.

Pod warunkiem, że zamieszkują na stałe na terenie województwa wielkopolskiego, uczą się w trybie dziennym, spełniają kryteria dochodowe i średniej ocen za poprzedni rok nauki. Stypendium dla uczniów przyznawane jest na okres od 1 stycznia do 30 czerwca i od 1 września do 31 grudnia, natomiast dla studentów od 1 stycznia do 30 czerwca i od 1 października do 31 grudnia.

Tagi:
Buk, Czerwonak, Dopiewo, Edukacja, Kleszczewo, Komorniki, Kostrzyn, Kórnik, Luboń, Mosina, Murowana Goślina, Oborniki, Pobiedziska, Poznań, Puszczykowo, Rodzina i zdrowie, Rokietnica, Skoki, Stęszew, student, stypendium, Suchy Las, Swarzędz, Szamotuły, Śrem, Tarnowo Podgórne