Metropolia Poznań - Wspólnie tworzymy rozwiązania
2016-12-02

Integracja transportu publicznego Miasta Poznań i Gminy Tarnowo Podgórne - punkt informacyjny w PrzeźmierowieW sobotę, 3 grudnia 2016 r., od godz. 10:00 do 14:00 w Filii Urzędu Gminy w Przeźmierowie, przy ul. Rynkowej 75c zostanie zorganizowany specjalny punkt informacyjny, w którym będzie można uzyskać odpowiedzi na pytania związane z integracją transportu publicznego Miasta Poznań i Gminy Tarnowo Podgórne.

1 stycznia 2017 r. intergracja transportu publicznego Miasta Poznań i Gminy Tarnowo Podgórne stanie się faktem. Na liniach włączonych do wspólnego systemu komunikacji zbiorowej obowiązywać będzie taryfa biletowa ZTM Poznań. Mieszkańcy Gminy Taronowo Podgórne mają w związku z tym wiele pytań. W sobotę, w Przeźmierowie pracownicy ZTM i TPBUS odpowiedzą na wszelkie pytania związane z systemem PEKA i użytkowaniem karty PEKA. Oprócz tego w punkcie informacyjnym będzie można złożyć wniosek o wydanie imiennej karty PEKA (zdjęcie można będzie wykonać na miejscu).
Przypominamy, że wniosek o wydanie imiennej karty PEKA można złożyć także przez Internet, wypełniając formularz (i załączając zdjęcie) na stronie www.peka.poznan.pl

Zobacz także:
ZTM Poznań ›
Tarnowo Podgórne ›


Tagi:
PEKA, Poznań, Tarnowo Podgórne, ZTM
 - 1