2017-06-09

Konferencja pt.Do 15 czerwca 2017 r. przyjmowane są zgłoszenia na konferencję pt. "Czysta energia dla miast i gmin" organizowaną w ramach tegorocznej edycji Poznańskiego Dnia Energii.

Konferencja odbędzie się w Poznaniu, w czwartek, 22 czerwca 2017, w godz. 9:00 - 15:00, w Sali Białej Urzędu Miasta Poznania przy placu Kolegiackim 17. Stowarzyszenie Metropolia Poznań jest jednym z partnerów wydarzenia.
Podczas konferencji zostaną poruszone zagadnienia związane m.in. z efektywnością energetyczną, gospodarką niskoemisyjną, grupowym zakupem gazu, czy też kwestie związane z energooszczędnym oświetleniem i sieciami elektroenergetycznymi.
Wstęp na konferencję jest bezpłatny. Potwierdzenie udziału prosimy przesłać  na adres pde@um.poznana.pl. Liczba osób, które mogą wziąć udział w konferencji jest ograniczona.
Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa.

Tematy prelekcji :
Jak inwestycje, modernizacje i rozwój systemu ciepłowniczego wpływają na poprawę jakości powietrza w Poznaniu? - Veolia Poznań Energia SA
Wsparcie finansowe i doradcze WFOŚiGW w Poznaniu w zakresie efektywności energetycznej oraz odnawialnych źródeł energii - Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu
Uwarunkowania wzrostu efektywności energetycznej i rozwoju OZE w Wielkopolsce - Wielkopolska Agencja Zarządzania Energią Sp. z o.o.
Oświetlenie - energochłonne czy energooszczędne? - Philips Lighting Poland Sp. z o.o.
Bezpieczeństwo i niezawodność sieci elektroenergetycznych. Sieci inteligentne. - Politechnika Poznańska
Doświadczenia Stowarzyszenia Metropolia Poznań w działaniach na rzecz gospodarki niskoemisyjnej - Stowarzyszenie Metropolia Poznań
Instalacja Termicznego Przekształcania Odpadów Komunalnych jako źródło energii. - Miasto Poznań
Efektywność energetyczna w Mieście Poznań - Miasto Poznań
Efekty grupowych zakupów energii - Miasto Poznań

Tagi:
gospodarka, konferencja, Ochrona środowiska, Ogłoszenia, Poznań, Stowarzyszenie Metropolia Poznań, Urząd Miasta
 - 1