2016-05-25

Aerofestival 2016



W weekend 28 - 29 maja 2016 r. niebo nad Poznaniem zamieni się w jedyne w swoim rodzaju spektakularne widowisko, z udziałem lotniczych sław międzynarodowego formatu. Lotnicze show, to dziesiątki statków powietrznych, 720 minut pokazów, 20 000 m² wystawy, grupy pokazowe i soliści z 8 krajów świata.

Tegoroczny Aerofestival podzielono na kilka integralnych stref. Pokazy lotnicze - podczas których w podniebnych akrobacjach spotkają się wyśmienici piloci. Wystawa branży lotniczej to połączenie wystawy sprzętu lotniczego, zarówno cywilnego, jak i wojskowego, pozwalającej na zaznajomienie się z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi wprowadzanymi do lotnictwa. Strefa dla dzieci. Specjalnie dla najmłodszych działać będzie wesołe miasteczko, a w nim moc atrakcji m.in. bajeczny lunapark czy karuzele przyprawiające o zawrót głowy. Ponadto wystawa wozów strażackich z możliwością ich zwiedzania i wiele, wiele innych zabaw, które umilą i wypełnią czas maluchom.

Organizatorzy zachęcają do pozostawienia samochodów na parkingach i skorzystania z komunikacji zbiorowej. Specjalne linie autobusowe będą dowozić uczestników na miejsce. Przystanek końcowy zlokalizowany jest ok. 200 m od wejścia na teren imprezy.

Parkingi:
Tor Poznań (wjazd ul. Wyścigowa 3, Przeźmierowo) - 20 zł/wjazd. Wraz z biletem wjazdu wymagany będzie bilet na wydarzenie zakupiony w przedsprzedaży (BILETY), bądź na miejscu wraz z biletem parkingowym. 

Auchan Swadzim - bezpłatny. Na terenie przy Centrum Handlowym zostanie wydzielona specjalna strefa dla gości Aerofestivalu. Wypatrujcie znajomego logo Aerofestivalu. 

Poznań City Center (wjazd ul. Matyi 2) - ceny wg cennika, dla publiczności Aerofestivalu pierwsze 2 godziny bezpłatne.
Parking na ul. Matejki 63 - 24godzinny strzeżony parking niedaleko Międzynarodowych Targów Poznańskich. 4 zł/h dla samochodów osobowych, 2 zł/h dla motocykli.
Parking rowerowy - wraz za Partnerem Motoryzacyjnym Aerofestivalu - SKODA, specjalnie dla miłośników jednośladów przygotowaliśmy parking rowerowy a na nim ponad 200 miejsc postojowych. Parking zostanie zlokalizowany przy ulicy Lotniczej obok punktów kasowych i informacji.

Bilety

Przedsprzedaż:

Zakup biletów w przedsprzedaży możliwy jedynie do dnia: 27.05.2016 r. do godz. 12:00.

Bilet jednorazowy normalny: 22 zł (sobota, niedziela)

Spotter Pack: 150 zł

VIP: 300 zł

Kasy biletowe:

Bilet jednorazowy normalny: 32 zł (sobota, niedziela)

Bilet jednorazowy (Karta Dużej Rodziny): 5 zł (od osoby)

Bilet rodzinny: minimum 3 osoby, w tym dziecko do lat 13 - 22 zł/os

Bilet bezpłatny

Dzieci do lat 3

Osoby niepełnosprawne (I grupa inwalidzka).

Bilety dostępne są za pośrednictwem:
przedsprzedaży internetowej (do 27.05.2016 r. do godz. 12:00)
ortali Ticketpro.pl, Tixer.pl;
w sieci salonów EMPiK, Saturn, Media Markt;
w kioskach i salonikach RUCH
kas w dniu imprezy.

Szczegółowe informacje dostępne na stronie: www.aerofestival.pl

Zobacz także:
Aerofestival ›


Tagi:
aerofestival, Poznań, Sport i rekreacja
 - 1