Metropolia Poznań - Wspólnie tworzymy rozwiązania
2013-06-20

Wakacje w domu nie muszą być nudne.Wkrótce rozpoczną się wakacje i nie wszyscy wyjadą na kolonie i obozy. Jednak wakacje spędzane w domu wcale nie muszą być nudne.

Wkrótce rozpoczną się wakacje i nie wszyscy wyjadą na kolonie i obozy. Jednak wakacje spędzane w domu wcale nie muszą być nudne.

W jednym miejscu zebraliśmy propozycje gmin Metropolii Poznań. Instytucje kulturalne, sportowe i oświatowe przygotowały szeroką ofertę imprez. Wśród propozycji, wycieczek, warsztatów, konkursów i półkolonii każdy znajdzie coś interesującego dla siebie. Niektóre obiekty w czasie wakacji oferują dzieciom i młodzieży tańsze wejściówki.

Dzieci z Dopiewa mogą skorzystać z oferty róznorodnych warsztatów. Kleszczewo proponuje udział w półkoloniach sportowych i rekreacyjnych. Dzieci z Komornik mogą pojechać na basen, do parku linowego, kina. Kórnik proponuje zajęcia z ceramiki a Luboń zajęcia tańca, plastyczne, eksperymenty z robotami oraz wycieczki np: na basen, do wioski indiańskiej. W Mosinie i Obornikach można wziąć udział w warsztatach Gospel. Puszczykowo i Swarzędz proponują zajęcia z tenisa. W Rokietnicy można brać udział w wycieczkach, zajęciach plastycznych oraz warsztatach teatralno-tanecznych.Bogatą ofertę zajęć proponuje Ośrodek Kultury w Suchym Lesie, np.: modowe szaleństwo, muzyczne inspiracje, odkrywanie skarbów.  Szamotuły i Śrem przygotowały szerą gamę warsztatów, np: ekologiczno-artystyczne, taneczne, muzyczne, rzeźby, fotograficzne, eksperymanty na trawie a Tarnowo Podgórne jednodniowe wycieczki.
To tylko niektóre propozycje. Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z bogatą ofertą wakacyjną gmin.

Tagi:
Buk, Czerwonak, Dopiewo, Kleszczewo, Komorniki, Kostrzyn, Kórnik, Kultura, Luboń, Mosina, Murowana Goślina, Oborniki, Pobiedziska, Powiat poznański, Poznań, Puszczykowo, Rokietnica, Skoki, Sport i rekreacja, Stęszew, Suchy Las, Swarzędz, Szamotuły, Śrem, Tarnowo Podgórne, wakacje
 - 1