Metropolia Poznań - Wspólnie tworzymy rozwiązania
2013-03-07

Aglomeracja Poznańska prezentowana na berlińskich targach turystycznychW dniach 6-10 marca 2013 r. w Berlinie odbywają się największe na świecie targi turystyczne - Międzynarodowa Giełda Turystyczna ITB. Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna prezentuje ofertę turystyczną aglomeracji poznańskiej na Polskim Stoisku Narodowym.

PLOT przedstawi bogatą ofertę turystyczną i kulturalną skierowaną do turystów zamierzających odwiedzić Poznań i jego okolice. Zaprezentuje wiele różnorodnych imprez kulturalnych i sportowych, a także m.in. "Poznań za pół ceny", audioprzewodniki, czy Poznańską Kartę Miejską.

Przede wszystkim będą promowane oferty na wymarzone city break, czyli na tzw. krótki wyjazd. Jest to świetna alternatywa wypoczynku dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na długi urlop. Takie krótkie wyjazdy pozwalają nie tylko odpocząć, ale przede wszystkim poznać liczne atrakcje miasta i okolic, nocne życie, regionalną kuchnię, skorzystać z bogatej oferty kulturalnej. Właśnie z myślą o takich turystach przygotowano specjalne pakiety weekendowe. Nie zabraknie także informacji dla biur podróży, dla których opracowano specjalny poradnik, jak zorganizować pobyt grup w stolicy Wielkopolski.

Goście odwiedzający poznańskie stoisko będą mogli wziąć udział w konkursach wiedzy o Poznaniu i okolicach.

Tagi:
Aglomeracja Poznańska, Buk, Czerwonak, Dopiewo, Kleszczewo, Komorniki, Kostrzyn, Kórnik, Luboń, Mosina, Murowana Goślina, Oborniki, Pobiedziska, Powiat poznański, Poznań, Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna, promocja, Puszczykowo, Rokietnica, Skoki, Sport i rekreacja, Stęszew, Suchy Las, Swarzędz, Szamotuły, Śrem, Tarnowo Podgórne