Metropolia Poznań - Wspólnie tworzymy rozwiązania
2012-11-20

Zagłosuj na najbardziej rozpoznawalną markę Wielkopolski 2012Pod Patronatem Marszałka Województwa Wielkopolskiego oraz Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu trwa I edycja Rankingu Wartości Marek Wielkopolski.

Ranking organizowany przez Wielkopolski Klub Kapitału wraz z Grupą Fresh i DGA, przeznaczony jest dla tych marek, które m.in. powstały na terenie Wielkopolski, w 100% mają polskich właścicieli oraz w Wielkopolsce posiadają siedzibę główną. Ze 142 marek zgłoszonych, zakwalifikowano 58.

Wielkopolska od lat jest symbolem pracowitości, nowoczesnego biznesu i pomysłowości. Rzadko jednak Wielkopolanie, chwalą się tym co stworzyli i z czego mogą być dumni. Ranking Marek Wielkopolski, wspierany przez DZBANK, to inicjatywa promowania najcenniejszych marek, które powstały w naszym regionie i dziś są jego chlubą.

Każdy Wielkopolanin może zagłosować.

Zobacz także:
Ranking Wartości Marek Wielkopolski ›


Tagi:
Buk, Czerwonak, Dopiewo, Gospodarka i biznes, Kleszczewo, Komorniki, Kostrzyn, Kórnik, Luboń, Mosina, Murowana Goślina, Oborniki, Pobiedziska, Powiat poznański, Poznań, przedsiębiorcy, Puszczykowo, ranking, Rokietnica, Skoki, Stęszew, Suchy Las, Swarzędz, Szamotuły, Śrem, Tarnowo Podgórne