2011-04-05

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2011Od 1 kwietnia do 30 czerwca 2011 r., na terytorium RP jest przeprowadzany Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań. Spis przeprowadzany jest wg stanu na dzień 31 marca 2011, godz. 24.00.

Wszystkie zbierane i gromadzone w spisie dane indywidualne i dane osobowe są poufne i podlegają szczególnej ochronie - objęte są tajemnicą statystyczną na zasadach określonych w ustawie o ochronie danych osobowych oraz w art. 10 ustawy z dnia 29 czerwca 1995 r. o statystyce publicznej (Dz. U. z 1995 r., Nr 88, poz. 439 z późn. zm.).

Szczegółowe informacje nt. Narodowego Spisu Powszechnego można uzyskać dzwoniąc pod numer Infolinii od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 20.00 oraz w weekendy 8.00 - 18.00 pod następującymi numerami telefonów:
800 800 800 z telefonów stacjonarnych (połączenie bezpłatne),
22 44 44 777 z telefonów komórkowych (cena połączenia zgodnie z cennikiem operatora).

Do 16 czerwca br. można skorzystać z możliwości dokonania samopisu za pomocą formularza elektronicznego dostępnego na stronie http://form.spis.gov.pl.

Rachmistrze spisowi rozpoczną odwiedzanie mieszkań dopiero od 8 kwietnia 2011 r. Od tego samego dnia mogą dzwonić ankieterzy statystyczni w celu przeprowadzenia wywiadu.

Rachmistrz spisowy jest osobą posiadającą legitymację, która upoważnia do przeprowadzenia prac spisowych. Legitymacja zawiera zdjęcie i podpis rachmistrza, jego imię i nazwisko, upoważnienie do przeprowadzenia spisu w określonym czasie na określonym terenie, pieczęć urzędu statystycznego, pieczęć i podpis Dyrektora Urzędu Statystycznego, który wydał legitymację. Legitymacja jest ważna wyłącznie z dowodem osobistym. Tożsamość rachmistrza można potwierdzić dzwoniąc na numer infolinii.

Zobacz także:
Główny Urząd Statystyczny ›


Tagi:
Buk, Czerwonak, Dopiewo, Główny Urząd Statystyczny, Gospodarka i biznes, Kleszczewo, Komorniki, Kostrzyn, Kórnik, Luboń, Mosina, Murowana Goślina, Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań, Oborniki, Ogłoszenia, Pobiedziska, Powiat poznański, Poznań, Puszczykowo, Rodzina i zdrowie, Rokietnica, Skoki, Stęszew, Suchy Las, Swarzędz, Szamotuły, Śrem, Tarnowo Podgórne
 - 1