2010-12-13

Nabór kandydatów na rachmistrzów spisowychOd 6 do 20 grudnia br., trwa nabór kandydatów na rachmistrzów spisowych. Gminne Biura Spisowe zlokalizowane w urzędach gmin prowadzą nabór kandydatów na rachmistrzów do Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2011.

Wszystkich, którzy chcieliby aktywnie uczestniczyć w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań w przyszłym roku, zachęcamy do zapoznania się z zasadami naboru i niezwłocznego złożenia swojego zgłoszenia.

Spis ma trwać od 1 kwietnia do 30 czerwca 2011 roku. Obejmie wyłącznie osoby zamieszkałe w Polsce. Będzie to pierwsza akcja od czasu, kiedy Rzeczypospolita Polska stała się państwem członkowskim Unii Europejskiej. Spis ma dostarczyć informacji z dziedziny demograficzno - społecznej oraz społeczno - ekonomicznej naszego społeczeństwa. Do domów Polaków zapukają rachmistrze spisowi. O spisie i warunkach zostania rachmistrzem spisowym można dowiedzieć się na stronie internetowej Głównego Urzędu Statystycznego. Osoby chętne, które spełniają warunki określone w ofercie, zapraszamy do rekrutacji.

W niektórych gminach nabór na rachmistrzów spisowych trwa znacznie krócej (np. w Poznaniu i Czerwonaku kandydaci mogą zgłaszać się do 16 grudnia br., w Buku do 17 grudnia br.).

Tagi:
Buk, Czerwonak, Dopiewo, Kleszczewo, Komorniki, Kostrzyn, Kórnik, Luboń, Mosina, Murowana Goślina, nabór, Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań, Oborniki, Ogłoszenia, Pobiedziska, Powiat poznański, Poznań, Puszczykowo, Rokietnica, Skoki, Stęszew, Suchy Las, Swarzędz, Szamotuły, Tarnowo Podgórne
 - 1