Metropolia Poznań - Wspólnie tworzymy rozwiązania
2017-11-29

Szkolenie dla organizacji pozarządowych i lokalnych liderówZapraszamy na szkolenie dla przedstawicieli organizacji pozarządowych i lokalnych liderów z zakresu metod prowadzenia konsultacji społecznych i obsługi nowego metropolitalnego portalu konsultacji. Szkolenie organizowane jest w ramach projektu "Aktywni obywatele Metropolii Poznań".

Podczas szkolenia będzie można poznać kanon konsultacji społecznych oraz dowiedzieć się, jakie są etapy konsultacji i narzędzia prowadzenia konsultacji. Przekażemy praktyczne informacje o budżecie obywatelskim oraz dobre praktyki związane z procedurami konsultacji społecznych i możliwościami partycypacji dla przedstawicieli sektora pozarządowego. Ważną część szkolenia zajmą informacje o aspektach funkcjonalnych nowego metropolitalnego portalu konsultacji społecznych dostępnego pod adresem www.konsultacje.metropoliapoznan.pl

Szkolenie odbędzie się w Poznaniu, w budynku Instytutu Logistyki i Magazynowania, ul. Estkowskiego 6, sala B 309-310 (III piętro), w dwóch terminach do wyboru:
poniedziałek,  4.12.2017 r.
piatek, 8.12.2017 r. 

Zapisy na szkolenie są możliwe poprzez formularz online.

Załączniki:
Program.pdf [663.21 KB]


Tagi:
Aktywni Obywatele Metropolii, Konsultacje społeczne, Poznań, szkolenie
 - 1