Metropolia Poznań - Wspólnie tworzymy rozwiązania
2020-06-01

Bilet za złotówkę dla szerszej grupyKoleje Wielkopolskie zwiększyły grupę zawodów, których przedstawiciele mogą korzystać z oferty specjalnej Bilet miesięczny za 1 zł.

Od 23 maja z oferty mogą skorzystać pracownicy reprezentujący następujące zawody:
– lekarze, pielęgniarki, położne, farmaceuci, diagności laboratoryjni;
– ratownicy medyczni;
– dyspozytorzy medyczni;
– kierowcy pogotowia ratunkowego;
– pracownicy zajmujący się utrzymaniem czystości w placówkach ochrony zdrowia;
– opiekunowie medyczni;
– radiolodzy i elektroradiolodzy;
– pracownicy Stacji Sanitarno-Epidemiologicznych.
Bilet ulgowy będzie dostępny na podstawie aktualnego zaświadczenia o zatrudnieniu zawierającego nazwę wykonywanego zawodu.
Oferta Specjalna umożliwia przejazdy pociągami osobowymi uruchamianymi przez Koleje Wielkopolskie na podstawie biletów odcinkowych miesięcznych imiennych „tam” oraz „tam i z powrotem” w cenie 1,00 zł. Bilety dostępne są w punktach odprawy w przedsprzedaży do 30 dni naprzód, a także w pociągu u obsługi z ważnością od dnia nabycia (bez opłaty za wydanie biletu).
Każda osoba z biletem miesięcznym za 1 zł dla pracowników ochrony zdrowia będzie musiała posiadać w pociągu ważny dokument, poświadczający uprawnienie do korzystania z takiego przejazdu (właściwy dla wykonywanego zawodu).
Koleje Wielkopolskie informują, że w swoich pociągach honorują bilety wydane na podstawie oferty specjalnej Spółki POLREGIO – „Bilet miesięczny za 1 zł dla pracowników ochrony zdrowia”, wystawionych na przejazdy pociągami POLREGIO sp. z o.o. zgodnie z relacją wskazaną na bilecie.
Szczegółowe warunki i zasady korzystania z oferty można pobrać TUTAJ.


Tagi:
Poznańska Kolej Metropolitalna, Transport indywidualny i zbiorowy
 - 1