Metropolia Poznań - Wspólnie tworzymy rozwiązania
2020-02-24

„Ilustrowane dzieje…” już w sprzedażyGmina Suchy Las wydała książkę „Ilustrowane dzieje gminy Suchy Las”, z tekstem autorstwa Ryszarda Chruszczewskiego – historyka, regionalisty, nauczyciela Szkoły Podstawowej nr 1 w Suchym Lesie.

Książka ta, to skarbnica wiedzy o gminie Suchy Las. Czytelnicy znajdą w niej historię miejscowości, które istnieją do dziś, informacje o miejscowościach odłączonych od gminy oraz o tych, które przestały istnieć, a także lokalne legendy czy biogramy zasłużonych mieszkańców.
Ale nie tylko ze względu na wartość tekstową „Ilustrowane dzieje gminy Suchy Las” powinny znaleźć się w domowej biblioteczce. Atutem książki jest także piękna oprawa – sztywna okładka, kredowy papier. Całość opatrzona została profesjonalnie wykonanymi zdjęciami, oryginalnymi grafikami i ilustracjami oraz starymi, niezwykle wartościowymi pocztówkami.
Książkę „Ilustrowane dzieje gminy Suchy Las” można kupić w CKiBP, Suchy Las ul. Szkolna 16 oraz w filiach gminnej Biblioteki w Chludowie i Złotnikach. Cena: 40 zł.Tagi:
Suchy Las
 - 1
 - 2