Metropolia Poznań - Wspólnie tworzymy rozwiązania
2021-01-14

Koleje Wielkopolskie wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej PomocyJak co roku, Koleje Wielkopolskie wspierają cele Fundacji WOŚP. W tym roku przeznaczają na licytację dwie wyjątkowe usługi: możliwość nadania nazwy pociągu na wybranej trasie oraz możliwość przeprowadzenia kampanii reklamowej w pociągach Kolei Wielkopolskich.

Propozycja nadania nazwy pociągów, dotyczyć będzie pojazdów, które kursują na liniach, na których kursują pociągi Kolei Wielkopolskich. Nadanie nazwy dotyczy pociągów uruchamianych w regularnym rozkładzie jazdy pociągów 2020/21, po uzgodnieniu ze Zwycięzcą licytacji.
Kampania reklamowa, którą będzie mógł przeprowadzić zwycięzca licytacji obejmuje ekspozycję na monitorach oraz plakatach A3 w pociągach przez dwa tygodnie, po uzgodnieniu ze Zwycięzcą licytacji.
Dodatkowo Koleje Wielkopolskie przekazują również swoje oryginalne gadżety: unikatową i niedostępną nigdzie indziej koszulkę Kolei Wielkopolskich oraz zestaw 10 gadżetów Kolei Wielkopolskich: bidon, pendrive, elegancki zestaw z długopisem, kalendarz na 2021, bezprzewodowa ładowarka do telefonu, notes z etui, smycz, zawieszka na bagaż, brelok w kształcie pociągu i torba na zakupy.

Linki do aukcji znajdują się na stronie: https://koleje-wielkopolskie.com.pl/wspieramywosp/


Tagi:
Poznańska Kolej Metropolitalna
 - 1
 - 2
 - 3
 - 4