Metropolia Poznań - Wspólnie tworzymy rozwiązania
2020-04-06

Mieszkańcy Szamotuł dostaną bezpłatnie maseczkiW trosce o bezpieczeństwo mieszkańców miasta i gminy Szamotuły, burmistrz Włodzimierz Kaczmarek podjął decyzję o wyposażeniu mieszkańców w maseczki ochronne wielokrotnego użycia.

Zakupione przez gminę maseczki będą rozprowadzane za darmo, z częstotliwością uzależnioną od dostaw producenta. Początek akcji planowany jest na 7 kwietnia br.
O terminach i dostarczaniu ich na adres, mieszkańcu będą informowani za pośrednictwem strony internetowej i aplikacji ECOHARMONOGRAM.
Ponadto na dzień poprzedzający dostarczenie maseczek w danej miejscowości i na konkretnych ulicach będą emitowane komunikaty głosowe, za pośrednictwem samochodu służbowego.
Ilość dostarczonych maseczek będzie uzależniona od ilości osób zgłoszonych w deklaracji opłaty za śmieci.
Z uwagi na to, że maseczki ochronne są wielokrotnego użytku, wraz z nimi mieszkańcy otrzymają instrukcję obsługi w formie ulotki.
W związku z brakiem możliwości dostarczenia, w ten sposób, maseczek do mieszkańców budynków wielorodzinnych, gmina prosi zarządców, administratorów o kontakt w tej sprawie pod adres: z.bomba@szamotuly.pl

FOT. PIXABAY


Tagi:
Szamotuły
 - 1