Metropolia Poznań - Wspólnie tworzymy rozwiązania
2019-02-25

Kolej na zakupy, czyli Avenida dla podróżnychAvenida nawiązała współpracę z Poznańską Koleją Metropolitalną. Klienci poznańskiego Centrum będą podróżować na liniach na których jeżdżą pociągi z logo PKM za darmo.

Avenida będąca w bezpośrednim sąsiedztwie z dworcem kolejowym w Poznaniu robi krok w kierunku osób podróżujących pociągami. W wyniku nawiązania współpracy z Poznańską Koleją Metropolitalną i Kolejami Wielkopolskimi klienci poznańskiego Centrum, którzy w dniach od 26 lutego do 2 marca zrobią zakupy w Avenidzie na kwotę min. 100 zł – otrzymają voucher na bilety upoważniające do przejazdu pociągami z logo PKM o łącznej wartości 100 zł.
– Nasze Centrum sąsiaduje z Dworcem Głównym w Poznaniu, a podróżni, którzy korzystają z komunikacji kolejowej są również klientami Avenidy. Współpraca z Poznańską Koleją Metropolitalną jest zatem naturalnym działaniem, z którego skorzystają nasi wspólni klienci. Mamy nadzieję, że akcja zostanie doceniona przez podróżnych i będzie kontynuowana w przyszłości – mówi Katarzyna Korpak, dyrektor Avenidy Poznań.
Aby otrzymać voucher na bilet Kolei Wielkopolskich wystarczy, w dniach trwania akcji, czyli od 26 lutego do 2 marca zrobić zakupy w Avenidzie za min 100 zł i w godz. od 14 do 19 zgłosić się z dowodem zakupu (max. dwa paragony) do Punktu Obsługi Akcji Promocyjnej znajdującego się przy fontannie na I piętrze. Dzienna liczba voucherów jest ograniczona.
Poznańska Kolej Metropolitalna to system regularnych kolejowych połączeń regionalnych aglomeracji poznańskiej.

W załączeniu regulamin akcji promocyjnej.


Tagi:
Poznańska Kolej Metropolitalna, Transport indywidualny i zbiorowy
 - 1
 - 2
 - 3
 - 4
 - 5
 - 6